Firemní filozofie

Firemní filozofie

Tradice i úspěch nás zavazují.

Díky kvalitním a moderním výrobkům do železobetonových konstrukcí, odbornosti a ochotě zaměstnanců, přináší PohlCon ekonomicky výhodná a dlouhodobě funkční řešení v rámci projektování, přípravy a realizace staveb. Naše poslání je vyjádřeno i naším logem symbolizujícím základní stavební kameny, symboly perspektivy, trvanlivosti a kvality.

Jsme součástí stavby v každé fázi – od konstrukce bílé vany až po kotvení fasády. Naše prvky splňují nejpřísnější evropské certifikace, které umožňují budovat s doživotní zárukou.

Víme, že přípravné činnosti k realizaci konstrukce a související administrativa zkracují čas, který je naplánován pro stavební práce. Termín dokončení je bolestivé posunout, protože je Vaším obchodním příslibem koncovým uživatelům nových prostor. Nemálo prvků z našeho sortimentu přispívá k tomu, aby se věci daly bezpečně do pohybu.

Rychlejší stavění v našem pojetí opravdu znamená i stavění kvalitnější. Vývojáři novinek mají za úkol omezit hluk při výstavbě, aby nedocházelo ke konfliktům s legislativou.

Filozofie odpovědnosti se prolíná naší každodenní prací – stavíme bezpečně a dodržujeme všechny normy. Snažíme se eliminovat dopady na životní prostředí v každé fázi od výroby jednotlivých prvků až po jejich finální usazení v budově. Snižujeme hladinu hluku i prašnosti a zvyšujeme bezpečnost lidí pracujících na stavbě.

PohlCon Česká republika s.r.o.

Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5
IČ: 25693221
DIČ: CZ25693221
Spisová značka: C 61744 vedená u Městského soudu v Praze
Bankovní spojení (Česká spořitelna): 2031062/0800

Consultant Search