PohlCon Česká republika s.r.o.

PohlCon Česká republika s.r.o.

Zakotveno v kvalitě

Jsme obchodní společností zaměřenou na prodej prvků německých mateřských výrobních firem H-BAU Technik GmbH a JORDAHL GmbH (PohlCon) do železobetonových konstrukcí. Jsme zároveň výhradními zástupci firmy PFEIFER Holding GmbH & CoKG pro český trh (v minulosti byla také mateřskou společností). V portfoliu máme také produkty firem Calenberg Ingenieure GmbH a DYWIDAG-International. Naše společnost vznikla v roce 1998. Jednatelem je Ing. Michal Voplakal PhD. MBA, který je autorizovaným stavebním inženýrem a zaštiťuje naše technické poradenství.

Máme za sebou mnoho úspěšných a známých projektů, např. V-Tower (Praha), Budova ČSOB (Hradec Králové), OC Bořislavka (Praha) a mnoho dalších. Na jiné dodáváme stavební prvky a připravujeme technická řešení. Náš malý tým v České republice pomáhá investorům a stovkám stavebních společností používat nejnovější technologie a nejkvalitnější německé produkty v oblasti stavebnictví. To umožňuje zvýšení rychlosti výstavby nebo zlepšení kvality stavebních konstrukcí. Největšího úspěchu dosahujeme tehdy, kdy se nám při vyšší kvalitě podaří udržet nebo dokonce snížit celkové náklady na investici a provoz staveb. Od roku 2010 provozujeme v Praze sklad umožňující flexibilní dodávky našich produktů.

Mimo to školíme, vydáváme odborné články (Beton TSK, Stavebnictví, Development News), jednáme s klienty a aktivně působíme v odborných spolcích (ČBS, ČKAIT). Prostě vše, co v naší firmě děláme, je zaměřeno na ty, kteří pracují s našimi produkty.  Dlouhodobé dobré vztahy a partnerství jsou tím nejcennějším, co se nám s našimi klienty daří vytvářet. Ctíme vysoký etický kodex, dbáme na dodržování vzájemných dohod jak ve vztazích k našim zákazníkům, tak i v rámci našeho týmu.

PohlCon Česká republika s.r.o.

Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5
IČ: 25693221
DIČ: CZ25693221
Spisová značka: C 61744 vedená u Městského soudu v Praze
Bankovní spojení (Česká spořitelna): 2031062/0800

Consultant Search